YAZGİG ’24

Başvuru Formu için aşağı kaydır!

 

YAZGİG nedir? Ne için yapılıyor?

Ankara Üniversitesi Yapay Zeka ve Görüntü İşleme Topluluğu’ndan geleceğin teknolojilerine yön veren ve sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyduğumuz bir mesajımız var: Yapay Zeka ve Görüntü İşleme Günleri (YAZGİG) 16-17 Mayıs 2024 tarihlerinde Ankara Üniversitesi Cebeci Kampüsü’nde bulunan ATAUM Konferans Salonu’nda gerçekleşecek!

YAZGİG, yapay zeka ve görüntü işleme alanında öncü isimleri bir araya getirerek, katılımcılarına alanında son gelişmeleri ve gelecek trendlerini keşfetme fırsatı sunacak. İki gün boyunca, sektörün liderleri, akademisyenler, ve uzmanlar, yapay zekanın ve görüntü işlemenin çeşitli yönlerini ele alacaklar. Profesyonel deneyimlerini, araştırmalarını ve yeniliklerini paylaşarak, katılımcılarına ilham verecekler.

YAZGİG, sadece konuşmalardan ibaret değil! Etkinlik boyunca çeşitli interaktif oturumlar ve atölye çalışmaları düzenleyerek, katılımcıların bilgi alışverişini ve işbirliğini teşvik edecek.

Eğer yapay zeka ve görüntü işleme alanında kendinizi geliştirmek, yeni fikirler keşfetmek ve sektördeki yenilikleri yakından takip etmek istiyorsanız, YAZGİG’e katılmak için hazır olun!

YAZGİG’e katılarak, yapay zeka ve görüntü işleme dünyasının heyecan verici yolculuğuna siz de ortak olun!

Yapay Zekanın Derinliklerini Görmek için;
KONUŞMACILAR
ANA SPONSORUMUZ
KİTAP SPONSORUMUZ
MEDYA SPONSORLARIMIZ
KONUŞMACILAR
ANA SPONSORUMUZ
KİTAP SPONSORUMUZ
MEDYA SPONSORLARIMIZ